O DLOUHÉ NITI

Dlouhá nit je značka založená roku 2019 v Brně.  Hlavním smyslem je vytvářet praktické produkty, které budete dlouho a rádi nosit. Dlouhá nit se zaměřuje na produkty, které používáte během dne ve městě, ale i mimo něj, a přenesete v nich vše potřebné. Proto MĚSTSKÁ PŘENÁŠEDLA (a mimo jiné jsem fanoušek Harryho Pottera). Kdo já? Já Kamila.

JAK TO FUNGUJE?
Každý batoh šiju až po Vašem objednání, takže je vytvářen právě a pouze pro Vás. To, že je přenášedlo skladem, znamená, že na něj mám potřebný materiál a můžu začít šít.  Vlastnoručně materiál stříhám, sešívám a poté hotový produkt balím a posílám za Vámi. Snažím se, aby po mně zbývalo co nejméně odpadu jak při výrobě, tak u balení objednávek. Objednávky posílám do 14 dnů od objednání, pokud by se čas prodloužil, buďte prosím trpěliví. 

U všech přenášedel je v ceně případná oprava nebo výměna vadného kusu. 

MATERIÁL
Výběr materiálu je nejkomplikovanější a nejtěžší záležitost. Momentálně používám PES (polyester) látky s voděodolným zátěrem, které jsou dostupné v nepřeberném množství barev. 

V nové kolekci se objeví také PAD látky, které jsou rovněž opatřeny voděodolným zátěrem. PAD, tedy polyamid, je ve své podstatě pevnější a kvalitnější materiál, ale je ho obtížné sehnat ve více barevných provedeních. Z této látky je momentálně podšívka batohu. Věděli jste, že podšívku je možné vytáhnout ven a vyklepat?

VERZE PRODUKTŮ 2.0

Dvojky mají nově kvalitní YKK zipy, polstrování ramenních popruhů, nové etikety a další vychytávky. 

OBALY
Objednávky balím do papírových krabic a zalepuji papírovou páskou, protože se snažím nepoužívat jednorázové plasty. Krabice používám nové, ale snažím se je co nejméně znehodnocovat, pouze je polepím samolepkami, které můžete hladce strhnout, díky čemuž jsou čisté a připravené na další použití.